Menu
03 230 03 33

Ons team



Sociaal-cultureel werk

Kristina Embregts

Vormingsactiviteiten organiseren
Tel.: +32470106051
E-mail: kristina.embregts@vormingplusantwerpen.be

Luc Spiessens

Vormingsactiviteiten organiseren
Tel.: +32470106071
E-mail: luc.spiessens@vormingplusantwerpen.be

Kris Verheyen

Cultuur (mee)maken
Tel.: +32470106065
E-mail: kris.verheyen@vormingplusantwerpen.be

Pat Van Lantschoot

Cultuur (mee)maken
Tel.: +32470106063
E-mail: pat.vanlantschoot@vormingplus.be

Ilse Cockx

Cultuur (mee)maken
Tel.: +32470106052
E-mail: ilse.cockx@vormingplusantwerpen.be

Greet Heylen

Actief burgerschap
Tel.: +32470106082
E-mail: greet.heylen@vormingplusantwerpen.be

Annelies Santens

Actief burgerschap
Tel.: +32470106070
E-mail: annelies.santens@vormingplusantwerpen.be

Lise Van Vyve

Actief burgerschap
Tel.: +32470106076
E-mail: Lise.vanvyve@vormingplusantwerpen.be

Elise De Groot

mediawijs
Tel.: +32470106061
E-mail: elise.degroot@vormingplusantwerpen.be

Ern Calders

Mediawijs
Tel.: +32470106064
E-mail: ern.calders@vormingplusantwerpen.be

Sarah Pirenne

Opgroeien en opvoeden
Tel.: +32470106073
E-mail: sarah.pirenne@vormingplusantwerpen.be

Heleen Servaes

Opgroeien en opvoeden
Tel.: +32470106008
E-mail: heleen.servaes@vormingplusantwerpen.be

Tania Lens

Opgroeien en opvoeden
Tel.: +32470106069
E-mail: tania.lens@vormingplusantwerpen.be

Anaïs Masure

Opgroeien en opvoeden
Tel.: +32470106081
E-mail: anais.masure@vormingplusantwerpen.be

Hanne Cools

Opgroeien en opvoeden
Tel.: +32470106083
E-mail: hanne.cools@vormingplusantwerpen.be

Christian Ammann

Cultuur (mee)maken
Tel.: +32470106067
E-mail: christian.ammann@vormingplusantwerpen.be

Liesbet Veulemans

Actief burgerschap
Tel.: +32470106058
E-mail: liesbet.veulemans@vormingplusantwerpen.be

Elena Heremans

Inburgeren en participeren
Tel.: +32470106057
E-mail: elena.heremans@vormingplusantwerpen.be

Katelijn Bombeke

Actief burgerschap
Tel.: +32485410952
E-mail: katelijn.bombeke@vormingplusantwerpen.be

Florinela Petcu

Inburgeren en participeren
Tel.: +32470106079
E-mail: florinela.petcu@vormingplusantwerpen.be

Evans Eguavoen

Inburgeren en participeren
Tel.: +32470106054
E-mail: evans.eguavoen@vormingplusantwerpen.be

Projectondersteuning

Véronique Reychler

Boekhouding
Tel.: +32471713133
E-mail: veronique.reychler@vormingplusantwerpen.be

Lydie Schoenmakers

Tel.: +32470106053
E-mail: lydie.schoenmakers@vormingplusantwerpen.be

Marianne Verbeeck

Aanbodgericht werk
Tel.: +32470106080
E-mail: marianne.verbeeck@vormingplusantwerpen.be

Communicatie

Coördinatie en staf

Veerle De Wandeler

Coördinator
Tel.: +32470106077
E-mail: veerle.dewandeler@vormingplusantwerpen.be

Luk Scheers

Stafmedewerker sociaal-cultureel werk
Tel.: +32470106059
E-mail: luk.scheers@vormingplusantwerpen.be

Raad van Bestuur

Paul Van Mechelen

Voorzitter

Maria Arredondo
André Bogaert
Anne Lambers
Johan Mast
Chris Poot
Jan Thas
Tom Verheyen
Willy Verschure