Menu
03 230 03 33

Ons team



Sociaal-cultureel werk

Kristina Embregts

versterk je vormingsaanbod
Tel.: +32470106051
E-mail: kristina.embregts@vormingplusantwerpen.be

Evans Eguavoen

versterk je vormingsaanbod
Tel.: +32470106054
E-mail: evans.eguavoen@vormingplusantwerpen.be

Kris Verheyen

versterk je vormingsaanbod
Tel.: +32470106065
E-mail: kris.verheyen@vormingplusantwerpen.be

Luc Spiessens

versterk je vormingsaanbod
Tel.: +32470106071
E-mail: luc.spiessens@vormingplusantwerpen.be

Pat Van Lantschoot

Tel.: +32470106063
E-mail: pat.vanlantschoot@vormingplus.be

Ondersteuning

Lydie Schoenmakers

secretariaat, ICT
Tel.: +32470106053
E-mail: lydie.schoenmakers@vormingplusantwerpen.be

Véronique Reychler

personeel en boekhouding
Tel.: +32471713133
E-mail: veronique.reychler@vormingplusantwerpen.be

Marianne Verbeeck

ondersteuning ‘Versterk je vormingsaanbod’
Tel.: +32470106080
E-mail: marianne.verbeeck@vormingplusantwerpen.be

Sabine De Weser

communicatie
Tel.: +32470106068
E-mail: sabine.deweser@vormingplusantwerpen.be

Management

Luk Scheers

beleidswerker sociaal-cultureel werk
Tel.: +32470106059
E-mail: luk.scheers@vormingplusantwerpen.be

Veerle De Wandeler

directeur
Tel.: +32470106077
E-mail: veerle.dewandeler@vormingplusantwerpen.be

Raad van Bestuur

William Strobbe

Voorzitter

Johan Mast
Anne Lambers
André Bogaert
Maria Arredondo
Tom Verheyen
Paul Van Mechelen
Willy Verschure
Jos Moeskops